www.tc101.cz
Čerpací stanice |  Montážní dílny |  Stanice měření emisí |  STK |  Autobazar | Dotazy
 
Ceny PHM

Ceny v ČR - 7. týden
LPG 14.51
Benzín 30.06
Nafta 30.94

  Ceny v zahraničí
Poptávka LPG přestavby
Zadat přestavbu
Vše o LPG
  Hlavní strana
  Výhody LPG
  •  Výhody členství
  •  O klubu
  •  Přihláška
  •  Stanovy klubu
  Nová auta s LPG
  Fotogalerie
  Zkušenosti s LPG
  Napsali o LPG
  Archiv zpráv
  Zajímavosti
 
Prodej LPG doplňků
-LPG obchod

 
Archiv zpráv, rok 2011
 

   29.11.2011

Tankujte LPG sami!

Pokud máte chuť si vyzkoušet natankovat LPG sami a seznámit se s bezpečnostními opatřeními a pravidly a na závěr získat zdarma LPGold kartu, máte příležitost. Proškolení proběhnou:
7.12. 2011 na ČS LPG u Benziny v Ostravě v Rudné ulici,
8.12. 2011 na ČS LPG u Benziny v Brně - Bystrci.
U obou ČS LPG proběhnou školení v době od 14 do 18 hodin a netrvají déle než 15-20 minut.

   
 

   1.11.2011

Nová ČS LPG Vitogaz v Ostravě

Na konci října byla otevřena nová ČS LPG Vitogaz u ČS Benzina Plus v Ostravě. Je v ulici Rudná (GPS 49°47'52.328"N, 18°14'20.861"E), což je hlavní komunikace procházející jižní částí Ostravy. Nalézá se na příjezdu do největšího nákupního centra Avion shoping park (Ikea, Hypernova, Electroworld, Obi, Mc Donalds a mnoho dalších obchodů). V prostoru stanice je příjemné bistro a nová kvalitní myčka vozidel. Stanice je otevřena Non – Stop.

   
 

   6.10.2011

Nová ČS LPG Vitogaz v Karviné

Dne 31.8. byla otevřena nová ČS LPG Vitogaz v Karviné v areálu ČS Benzina Plus. Je umístněna na tř. 17. listopadu, což je hlavní komunikace procházející Karvinou. ČS se nalézá na příjezdu do největšího nákupního centra v Karviné (Tesco, Lidl a mnoho dalších obchodů). V sousedství nákupního centra jsou vyhlášené lázně Darkov. V prostoru stanice naleznete velmi příjemné bistro a kvalitní myčku vozidel. Údaje pro vaši navigaci N49°50.7355´, E18°33.2733´. Otevřeno nonstop.

   
 

   29.9.2011

Představujeme moderní LPG stanici v Pardubicích!

Motoristé z Pardubic mohou od loňského roku tankovat na čerpací stanici LPG na Hradecké ul. 538 (stará výpadovka na Hradec Králové, směr Staré Hradiště). ČS je součástí areálu firmy Auto RS (servis i montáže LPG) a kromě nejmodernějšího, rychlého plnění LPG nabízí i příjemné zázemí s občerstvením a obchodem s autodíly a příslušenstvím. Otevřeno je 7 dní v týdnu, Po-Ne 8-18 hodin. Platit zde můžete platebními kartami VISA a EC/MC a pro stálé zákazníky jsou navíc připraveny i akce a slevy.

   
 

   24.9.2011

Pohonné hmoty - aktualizace cen

Aktualizovali jsme zahraniční ceny pohonných hmot. Ceny v ČR jsou aktualizovány pravidelně 1x týdně na základě údajů Českého statistického úřadu.

     
 

   4.7.2011

Nová aktualizovaná Mapa ČS LPG v ČR 2011-2012 v prodeji!

Praktická příručka pro vaše cesty po ČR, vydaná občanským sdružením LPG klub, obsahuje více než 800 čerpacích stanic s popisem příjezdu a otevírací dobou, kontaktem i označením příp. stojanu PHM a dodavatele LPG...

   
 

   10.6.2011

Soutěž "Jezděte zadarmo!"

Společnost FLAGA - jeden z předních dodavatelů LPG na čerpací stanice a provozovatel vlastních čerpacích stanic LPG spustila zajímavou soutěž pro LPG motoristy. Více se dozvíte ZDE.

   
 

   16.5.2011

Naučte se tankovat LPG sami!

Není to nic těžkého. Technik společnosti VITOGAZ ČR, s.r.o. Vás během 20 minut seznámí s bezpečnostními pravidly, která je nutno při samostatném tankování LPG dodržovat, a po proškolení Vám vydá LPGold kartu, s níž již nadále můžete na čerpacích stanicích Vitogaz tankovat sami. Jarní termíny a ČS, kde školení proběhne, naleznete ZDE.

   
 

   6.5.2011

Snem šetřílka není jen TDI. Jízda na plyn je za 1,40 Kč na kilometr

Bez žluté nálepky byste ji neodlišili od běžné škodovky. Octavia 1.6 LPG je jediný model, který nabízí Škoda originálně přestavěný na spalování propan-butanu....

     

 

   30.4.2011

Pokles prodejních cen LPG

Ceny pohonných hmot již několik měsíců stále rostou. Benzín i nafta prolamují na stojanech čerpacích stanic svá maxima a nikdo nedokáže s určitostí říci kdy se stoupající trend zastaví. V několika uplynulých týdnech jsme však u LPG zaznamenali trend přesně opačný. Například u čerpací stanice EURO OIL v Praze na Poděbradské poklesla cena ze 17,50 na současných 16, 90...

   

 

   29.4.2011

Chystáte se na Mistroství světa v ledním hokeji 2011 do Bratislavy s autem na LPG?

Zde je několik praktických informací. Čerpací stanice LPG naleznete při cestě po dálnici z ČR až v Bratislavě. LPG nabízí na svých čerpacích stanicích zejména OMV a Slovnaft. Toto palivo můžete také načerpat u čerpacích stanic společnosti JURKI. V Bratislavě je několik desítek čerpacích stanic, které nabízí LPG. Ceny za plyn zde začínají od 0,669 do 0,7 EUR. U benzínu 95 od 1,442 EUR.

   

 

   14.4.2011

Svět motorů - speciální příloha „Všechno o LPG“

V 15. čísle motoristického časopisu Svět motorů vychází speciální příloha „Všechno o LPG“. Na sedmi stranách této přílohy naleznete obsáhlé informace s obrázky a popisy jednotlivých LPG systémů.
Z obsahu přílohy vybíráme:

  • Jízda na zkapalněný propan-butan má v Česku dlouhou tradici. První systémy se objevily před více než dvaceti lety.
  • Víte, proč se plynové přestavby liší cenou? Vyplatí se ušetřit na počátku, nebo investovat do kvalitnější?
  • V principu se úprava na LPG v ničem neliší třeba od dodatečné instalace tažného zařízení.
  • V čem najdete plyn?
  • Otázky a odpovědi.

   

 

   14.1.2011

Chystáme novou Mapu ČS LPG v ČR!

Aktualizujeme seznam čerpacích stanic LPG!
Členové LPG klubu i návštěvníci těchto stránek se mohou tešit na nové, ověřené údaje o čerpacích stanicích LPG v celé České republice. V rámci serióznosti zveřejňovaných dat oslovuje LPG klub v těchto dnech majitele a provozovatele všech evidovaných LPG stanic s žádostí o potvrzení, resp. aktualizaci jejich údajů. Výsledkem této dotazovací akce nebudou jen ověřená data čerp. stanic na www.lpg.cz, ale i nová tištěná Mapa čerpacích stanic LPG v ČR. Tuto praktickou pomůcku s kontakty na jednotlivé stanice a další firmy z LPG oboru tak motoristé využijí kdykoli přímo ve svých vozech. Mapa bude pro veřejnost k dostání u čerpacích stanic, v servisech LPG a také poštou po objednání na našich stránkách. Č lenové LPG klubu obdrží aktuální výtisk zdarma. Vydání mapy je plánováno na jaro 2011.
LPG klub

   

 

   4.1.2011

 

V Novém roce 2011 Vám přejeme vše dobré, příznivou cenu LPG a bezproblémový provoz na LPG!

     

 
Anketa
Měli byste zájem o aplikaci pro chytré telefony s vyhledáváním čerp. stanic LPG v ČR, případně i v zahraničí?

  (22 %)
(72 %)
(6 %)


Celkem 4193 hlasů
 
Nové vozy s LPG a zárukou

      Dacia
      Fiat
      Hyundai
      Kia
      Mercedes
      Opel
      Renault
      Subaru
      Škoda
Spolupracující firmy

  Dodavatelé LPG
-
 
PrimagasFlaga
TomegasKralupol
Hunsgas 
  
Čerpací stanice LPG
od Bonett.cz


  Montážní dílny LPG

www.tc101.cz
  

  Stanice měření emisí


Dekra
  

Vstup pro firmy

  Stanice měření emisí

  Stanice technické kontroly

  Čerpací stanice

Pocidadlo Web4U.cz


 © www.lpg.cz 2007
 Komerční použití informací z těchto  stránek pouze se souhlasem  provozovatele těchto stránek.

 

© 2004 Fin